Çocuk Klubü

Sizler kadar çocuklarınızın da tatile ihtiyacı var. Çocukları tatil boyunca neşe ve eğlence dolu saatler bekliyor. Profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde, küçük misafirlerimiz için gün boyunca eğlenceli ekip oyunları ve çeşitli etkinlikler bulunmaktadır. Onlar keyifle oyun oynarken, anne babalar da baş başa kalmanın tadını çıkarıyor.

DETAYA GİT

Spor Aktiviteleri

Tatiliniz boyunca sadece dinlenmekle kalmayıp, çeşitli sporları yapabilme olanaklarına da sahipsiniz. Salmakis Resort & Spa sizlere gün boyunca güler yüzlü ve deneyimli animatörler eşliğinde, birçok değişik kara ve su aktivitelerine katılıp spor yapma, havuz başında veya havuzda hazırlanan oyunlarla keyifli bir tatil geçirme imkanı sunuyor. Eğer tatillinizin bir bölümünü eğlence ve spora ayırmak isterseniz aktivitelerimizi kaçırmayın.

DETAYA GİT

Animasyon

Mavi Bayraklı plajımızda kendinizi Bodrum Kalesi manzarası eşliğinde serin sulara bırakabilir; çeşitli aktivitelere ev sahipliği yapan havuzumuzda günün nabzını tutabilirsiniz.Gerçek eğlence hava kararınca başlıyor.Çok çeşitli şovlar sizlere unutulmaz yaz akşamları yaşatmayı vaad ediyor. Güzel bir akşam yemeğinden sonra Pool Bar’da müzik dinlemeye ne dersiniz? Canlı müzik ve DJ Performance eşliğinde sıcak bir atmosferde içkinizi yudumlarken dostlarınız ve sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar geçireceksiniz.

DETAYA GİT